Lieve ouders,
Op 16 oktober j.l. hebben jullie, indien jullie in 2026 kindjes bij mij in de opvang hebben, onderstaande e-mail gehad met hierin het nieuwe uurtarief die per 1 januari 2026 ingaat. Vergeet niet om deze aan te passen in Mijntoeslagen. Heb je hier hulp bij nodig? Neem dan vooral contact op met Welkom-Kind voor ondersteuning.
Oorspronkelijke mail:
Beste ouders en collega’s,
De Nederlandse begroting voor het komende jaar is bekend en de maximale vergoeding van de kinderopvangtoeslag wordt weer verhoogd. Voor de gastouderopvang houdt dit in dat de maximale vergoeding vanaf 1 januari 2026 € 8,49 wordt.
Naar aanleiding van de informatie die Welkom-Kind Lelystad heeft gestuurd met hierin de verhoging van de bemiddelingskosten per afgenomen uur opvang, ben ik ook gaan nadenken over mijn eigen uurtarief.
Ik ben tot de conclusie gekomen dat ik ook dit jaar niet boven de maximale vergoeding ga zitten (gecombineerd met Welkom-Kind) maar mijn uurtarief verhoog naar de maximale vergoeding. Dit omdat bij ons de kosten stijgen, maar ik jullie als mijn vraagouders niet op extra kosten wil jagen.
Dit ziet er dus als volgt uit:
Uurtarief Gastouderopvang Bij SuuS 2026: € 7,54 per kind, per uur
Bemiddelingskosten Welkom-Kind: € 0,95 per kind, per uur
Totaal door te geven in mijn toeslagen: € 8,49 per kind, per uur
Je kunt deze wijziging al van tevoren doorgeven in mijntoeslagen. Vergeet niet bij het invullen om aan te geven dat de wijziging ingaat vanaf 1 januari 2026.
Let op! De belastingdienst heeft 5 á 6 weken nodig om de wijzigingen te verwerken.
Hopende jullie hiermee voldoende te hebben ingelicht verblijf ik,
Met vriendelijke groet,
Suzanne van der Bijl
Gastouderopvang Bij SuuS

